Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 23:32:42
Advert
Advert Advert
 

Başhekim iddiaları yalanladı

Pandemi hastanesi olarak üç ay boyunca yoğun bir şekilde hizmet veren Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, hakkında çıkan iddiaları yalanladı
Başhekim iddiaları yalanladı
Advert

DARICA Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, kendisi hakkında “İl Sağlık Müdürlüğü için kapalı kapılar arsında kulis yapıyor iddialarına cevap verdi. Güneş cevabında şu ifadeleri kullandı: “İl Sağlık Müdürlüğü için kapalı kapılar ardında kulis yaptığım belirtilmiş ve hatta Gaziantep Tabip Odası eski basın sözcüsü olan anılmış ki Gaziantep’le hiç yolum kesişmemiştir. 2016 yılı mayıs ayı itibariyle Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekimlik görevine başlamış ve 2018 yılından beri de Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekimlik görevini yürütmeye çalışmaktayım.

 

KASITLI YAPILDI

Ben sadece devletimin bana verdiği görevi en iyi şekilde yapmaya çalışan, halkıma hizmeti hakka hizmeti düstur edinmiş biri olarak vefayı baş tacı edinen yaşam felsefesinde ihanet sözcüğünün adının bile asla geçemeyeceği ilkesini benimsemiş bir insanım. Bir akademisyen ve hekim olarak görevimi yapmaktan başka hiçbir arzum olmamıştır. Görev istenmez, verilir düsturuna sadık bir insanım. Daha önceki dönemde de ismim kulislerinde, benim haberim ve bu manada hiçbir girişimim olmamasına rağmen kasıtlı bir şekilde birileri tarafından gündeme alınmış ve paylaşılmıştı.

 

BAŞARILI YÜRÜTTÜK

Ben hiçbir zaman kapalı kapılar ardında değil, açık kapılar içinde şeffaf mekanda mücadele etmeyi prensip edinen biri olarak devletimin ve ailemin bana vermiş olduğu terbiye kurallarına göre İl Sağlık Müdürlüğü ekibinin bir parçası olarak görevimi ifa etmekten onur duymaktayım.  İl Sağlık Müdürlüğü ve hastaneler olarak pandemi sürecini başarılı olarak yürütüldüğü bir gerçektir. Yoğun pandemi döneminde bu tür haberlerin mevcut motivasyon, huzur ve insani ilişkileri bozmaktan başka faydası olamayacaktır. Dolaysıyla benim haberim dışında adıma atfedilen haberleri buradan tekrar yalanlıyorum.”

                    

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA