Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 21:54:25
Advert
Advert Advert
 

Davutoğlu ilk kez Kocaeli’de

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Kocaeli, Türk siyasetinin omurga şehirlerinden birisidir. Kocaeli’ye önem veriyoruz. Kocaeli’yi kazanan tüm Türkiye’yi kazanır diyebiliriz” dedi
Davutoğlu ilk kez Kocaeli’de
Advert

Boran KAYALAR - Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ilk kez Kocaeli’ ye geldi. İstanbul’dan Ankara’ya karayoluyla giden Ahmet Davutoğlu, ilimize de uğrayarak, Kocaeli İl Teşkilatına kısa süreli ziyarette etti.  Genel Başkan Yardımcıları  Doğan Demir, Ayhan Sefer Üstün, Kurucular Kurulu Üyesi Nuray Sağıroğlu,  İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Cil, İl Gençlik Kolları Başkanı Ümit Bilgiç, İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

 

OMUZ OMUZA VEREREK AŞABİLECEĞİZ

Ziyarette konuşan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Her şeyden önce Kocaeli’ye gelmekten dolayı mutluluk duyuyorum. Çok zorlu süreçlerden geçiyoruz. Koronavirüs salgını sebebiyle yaklaşık 3 ay evde kaldık. Her şeyden önce bu süreçte vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyor ve canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına milletçe teşekkür ediyoruz. Bu tür felaketleri sosyal mesafeye dikkat ederek, omuz omuza vererek aşabileceğimizi gördük” ifadelerini kullandı.

 

 

BİNİ AŞKIN MAHALLE TEŞKİLATI

Davutoğlu sözlerinin devamında, “Bundan sonra tüm kurallara uyarak normalleşmeye geçilmesi gerekiyor. Bizler de çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmek için çaba sarf edeceğiz. Koronavirüs olmasaydı Nisan ayında buraya gelecektim ama süreç bu şekilde işledi. Kocaeli teşkilatımızın çabaları için teşekkür ediyorum. 53 il başkanımızı atadık. 172 ilçe başkanımızı atadık. Bini aşkın da mahalle teşkilatı oluşturduk” diye konuştu.

 

KOCAELİ’Yİ KAZANAN TÜRKİYE’ Yİ KAZANIR

“Evet, Koronavirüs bizi yavaşlattı ama asla durdurmadı” diyen Davutoğlu, “Şuana kadar Kocaeli’de 10 ilçe başkanımızı atadık, 5 ilçe teşkilatımızda yönetimler oluştu. Kocaeli, Türk siyasetinin omurga şehirlerinden birisidir. Tüm Türkiye’den çektiği insan unsuruyla ülkemizi direkt olarak yansıtan bir şehirdir. Kocaeli’ye önem veriyoruz. Kocaeli’yi kazanan tüm Türkiye’yi kazanır diyebiliriz” sözlerini kullandı.

 

 

EN BAŞARILI OLDUĞUMUZ İLLERDEN

“Siyasette ideal hedef bellidir” sözlerini kullanan Davutoğlu, “Türkiye’nin bütününde iktidar olmaktır. Dolayısıyla Kocaeli teşkilatımıza hedefimiz şu kadar belediye, ya da şu kadar milletvekili almamız gerekiyor gibi bir hedef koymak, hedefi daraltmak olur. O yüzden bizim hedefimiz tüm Türkiye’ye güçlü bir vizyon kazandırmak ve tüm Türkiye’de iktidar olmaktır. Kocaeli’de inşallah bizim en başarılı olduğumuz illerden birisi olacaktır” şeklinde konuşmasını sonlandırdı

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA