Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 01:04:22
Advert
Advert Advert Advert
 

Spor tesisleri açıldı

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerin ardından normalleşme sürecinde açılan spor tesislerine spor severler yeniden ilgisini sürdürüyor
Spor tesisleri açıldı
Advert Advert

Ülkemizde 1 Haziran itibari ile yasaklar kalkmasının ardından bu uygulamalardan biriside spor tesisleri oldu.  Bu hafta itibariyle spor tesisleri açılarak spor severlere hizmet vermeye başladı.  İlimizde önemli spor tesislerinden birisi olan Or-Ar Çim Halı Tesisleri spor severleri ağırlamaya başladı. Özgür Kocaeli Gazetesi çalışanlarından  Aziz Emre Gündeşen ve arkadaşları uzun zaman sonra ilk kez halı sahada maça çıktılar. Maç öncesi sosyal mesafe selamını eksik etmeyen spor severler yeniden eski günlere dönmenin heyecanını yaşadılar.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA