Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 01:11:25
Advert
Advert Advert Advert
 

Tertip Kurulu’nun önerileri hazır

Kocaeli Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Hasan Doğan Amatör Evi konferans salonunda İl Tertip Kurulu pandemi sonrasında ilk kez toplanarak TFF sunulanacak öneri paketini hazırladı
Tertip Kurulu’nun önerileri hazır
Advert Advert

 

ÖNEMLİ TOPLANTI YAPILDI

 

KASKF Futbol Hasan Doğan Amatör Evi konferans salonunda gerçekleşen toplantıda  Futbol İl Temsilcisi ve İzmit Belediye Spor Müdürü Mithat Ağa, Can Demirkıran, Hasan Cebeci, Ersin Karaş, Nurettin Battal, Ahmet Suğur, Akın Ziya Ünal, Murat Durul, Şinasi Saral ve Ercan Gündüz yer alırken toplantıya KASKF Başkanı Murat Aydın da katıldı. Toplantıya katılanların sosyal mefafe kuralına taktıkları maskeleriyle uymaları dikkat çekti.

 

İLK İKİLER BİRİNCİ KÜME’YE

 

Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Süper Lig ile ilgili kalan maçların oynatılması, İkinci Amatör Küme ve U19 ligleriyle ilgili olduğu gibi tescil edilmesi kararlarının değerlendirildiği toplantıda İkinci Amatör Küme’de ilk ikilerin üst lige alınması, elit Ligleri olan U15 ve U17 kategorilerinde düşme olmaması, klasman grubu birincilerinin üst lige alınması ve Birinci Amatör Küme U19 Ligi’nde düşmenin kaldırılması,  çekilme kararı alan 5 takımın bir alt ligden devam etmesi gibi kararlar alındı.

 

ÖNERİLER TFF’YE GÖNDERİLDİ

 

Toplantıda ayrıca Bölgesel Amatör Lig’de sezonun 18 Temmuz’da başlayacağının belirtilmesi üzerine ise Amatör Süper Lig Play-Off  oynanacakmış gibi hareket edilmesine karar verildi. Tertip Kurulunun aldığı bu kararlar onay için Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderildi. TFF’nin tertip kurulundan gelen kararları onaylaması beklenirken, İl Temsilcisi Mithat Ağa, bu sezon İkinci Amatör Küme U19 Ligi’nin oynanamamasından dolayı önümüzdeki sezon bu ligde mücadele edecek takımlara ekstra hak verme düşüncesinde olduğunu, 6 yerine 12 takımı üst lige çıkma şansı vermeyi planladıklarını açıkladı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA