Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 02:17:59
Advert
Advert Advert Advert
 

Armayı çiz, bilekliği al

Kocaelispor Kulübü tarafından başlatılan anlamlı etkinlikte 5 ile 15 yaş arası çocuklar Kocaelispor arması çizerek Kocaelispor bilekliği kazanma şansı yakalayacak
Armayı çiz, bilekliği al
Advert Advert

 

KOCAELİSPOR BİLEKLİĞİ

Kocaelispor Kulübü, sosyal medya hesaplarından yeni bir etkinlik başlattığını açıkladı. Etkinliğe göre 5-15 yaş arası çocuklar Kocaelispor armasını çizecek ve Kocaelispor bilekliği kazanma şansı yakalayacak. Çizimi yapılan resimlerin sosyalmedya@kocaelispor.com.tr adresinden mail olarak atılması gerekiyor. Son katılım tarihi ise 15 Haziran olarak açıklandı. 

 

SON GÜN 15 HAZİRAN

Kocaelispor Kulübü’nden yapılan açıklamada “Haydi çocuklar armamızı çizin, bize yollayın Kocaelispor bilekliği kazanın. 5 ile 15 yaş arası tüm çocuklarımız katılabilir. Son katılım tarihi 15 Haziran. Etkinliğimize katılan çocuklarımız, son katılım tarihinden sonra belirlenecek tarih aralığında bilekliklerini kulüp binamızdan temin edebilecektir. Çiziminizin fotoğrafını bize mail yoluyla ulaştırabilirsiniz. Mail atarken isim ve soyisim yazmayı unutmayın” ifadelerine yer verildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA