Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 09:31:24
Advert
Advert Advert
 

Gelecek Partisi Derince’de yönetim kurulunu oluşturdu

Bir süre önce Gelecek Partisi kurucu Derince İlçe Başkanlığı görevine atanan Ümit Yıldız kısa sürede yönetim kurulunu oluşturdu.
Gelecek Partisi Derince’de yönetim kurulunu oluşturdu
Advert Advert
Göreve atandıktan sonra olağanüstü şartlara rağmen çalışmalarını aksatmadan sürdüren ilçe başkanı Ümit Yıldız, 20 kişiden oluşan yönetim kurulunu oluşturdu.  Yıldız ile beraberindekiler hazırladıkları evrakları Kocaeli Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim etti.  İl teşkilat başkanı Süleyman Aydınlık, sivil toplum ve halkla ilişkiler başkanı Ömer Uçar, yerel yönetim ve şehircilik başkanı Barış Bektaş ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte resmi işlemlerini tamamlayan Ümit Yıldız, “İlçe binamızı kiralayarak en kısa sürede tefrişatını tamamlayacağız. Toplumun her kesimini kucaklayan bir yönetim oluşturduk. Saha çalışmalarımız başladı. Sayın genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımız Doğan Demir ile il başkanımız Ömer Faruk Başaran’ın güvenlerini boşa çıkarmamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
 
 
GELECEK PARTİSİ DERİNCE  İLÇE YÖNETİM KURULU
 
1. Ümit YlLDIZ
2. Ahmet BAŞAR
3. Alameddin ÇAĞDAŞ
4. Cemile CÖMERT
5. Cihan EGE
6. Doğan AYYILDIZ
7. Elçim BEKTAŞ
8. Erkan DEMİRTOSUN
9. Fettah ÇİFTÇİ
10. Fevzi TAŞKIRAN
11. Gürkan KÜMET
12. Kamuran GEÇGİN
13. Menaf SEVEN
14. Muzaffer ÖZTOPÇU
15. Nadir YILDIZ
16. Oktay DUMAN
17. Sabri ALATAŞ
18. Sultan AHİZER
19. Süha Mesut BAYRAKTAR
20. Yılmaz TOPAL
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA