Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 01:53:25
Advert
Advert Advert Advert
 

Mutlu'ya Ellibeş'ten cevap!

Mutlu'ya Ellibeş'ten cevap!
Advert Advert

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Lütfü Türkkan ile ilgili açıklamada bulunan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu’ya cevap verdi. Başkan Ellibeş “Mutlu’nun bugün yaptığı açıklamaların bu açıdan talihsiz olduğu kanaatindeyim” dedi.

 

Ellibeş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

"Milletvekilimiz Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın iş yeri ve özel çiftliği ile ilgili belgeleriyle bir takım soruları gündeme getirmesinin ardından yaşanan gelişmeleri bizler de yakından takip ediyoruz. Ancak işin siyasi değil, hukuki yönü olduğundan bugüne kadar herhangi bir açıklama yapmayı doğru bulmadık. Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu’nun bugün yaptığı açıklamaların bu açıdan talihsiz olduğu kanaatindeyim.

 

Her uygulamayı siyasi arenaya çeker, her işlemin altında siyasetin müdahalesini aramaya çalışır ve bu yönde tartışma ortamı yaratırsak yasama, yürütme ve yargıyı birbirinden ayıramaz, bu kurulların bağımsız çalışmasını sağlayamayız. Gebze Orman İşletme Müdürlüğünün yapmış olduğu uygulamanın asıl hareket noktasının Lütfü Bey’in orman alanında bulunan yerleriyle ilgili kendi itirafı olduğunu da unutmamız gerekir. Milletvekillerimiz tarafından bu hususun irdelenerek ortaya çıkatılması Lütfü Türkkan’ı haklı çıkarmaz. Bu konuyu hukuki çerçeveden çıkarmadan önceliğimizin vatandaşımızın hakkını korumak olduğunu hatırlatmak isterim."

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA