Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 02:32:58
Advert
Advert Advert Advert
 

Ford Otosan'dan Türk Kızılaya minibüs bağışı

Ford Otosan, Türk Kızılay Gölcük Şubesine minibüs bağışında bulundu.
Ford Otosan'dan Türk Kızılaya minibüs bağışı
Advert Advert

Türk Kızılay Gölcük Şubesi Başkanı Orhan Barış, yaptığı açıklamada, Ford Otosan yetkililerine, hizmetlerin daha çok ve hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için minibüse ihtiyaçları olduğunun bildirdiliğini ve taleplerinin olumlu karşılandığını belirtti.

 

Barış, Ford Otosan'ın, Türk Kızılay Gölcük Şubesine minibüs bağışladığını aktararak, "Ford Otosan Fabrika yetkililerine teşekkür ediyorum. İlçemizde ve Kocaeli geneline istihdam sağlayan Ford Otosan, ayrıca ilçemizde hizmet veren kamu kurum ve kuruluşlarına çok sayıda destek sağlamıştır. Bu gün de ilçemizde hizmet veren Türk Kızılay şubemize talebimiz üzerine minibüs bağışladılar." ifadelerini kullandı.

 

Türk Kızılay olarak her zaman halkın yanında olduklarını ve ihtiyaç sahiplerine yardım yaptıklarını anlatan Barış, "Özellikle afet dönemlerinde Türk Kızılay, en kısa sürede afet bölgesinde yer alıyor. Verilen bu destekle şubemiz hizmet akışını daha seri olarak yapacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA