Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 08.07.2020 SAAT 03:49:41
Advert
Advert Advert
 

Derince’de yeni dönem belirlendi

Derince Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri ekibi, Osman Cömert önderliğinde bir araya gelerek yeni dönemi değerlendirdi
Derince’de yeni dönem belirlendi
Advert

Derince Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri biriminin yönetimi Osman Cömert’in önderliğinde bir araya geldi. Yeni önemle ilgili bilgi alışverişinin yapıldığı toplantıda yol haritası belirlendi. Toplantı sonrasında yapılan açıklamada “Derince Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Osman Cömert, Belediye Derincespor Sportif Direktörü Mustafa Polat ve Spor Müdürlüğü’ne bağlı çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelerek yeni dönemle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Belediye Derincespor altyapı tesislerinde spor müdürlüğünün yaptığı toplantı sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşti” ifadelerine yer verildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8745 TL 6.8471 TL
Euro
EURO
7.7556 TL 7.7246 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA