Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 08.07.2020 SAAT 03:54:02
Advert
Advert Advert
 

Sporda örnek isim Cihat Çağlayan

Körfezli eski güreşçi Cihat Çağlayan sporcu kişiliği ile herkese örnek olmaya devam ediyor. 15 yıldır spor yapan Cihat Çağlayan, hayatının her anına sporu yerleştirerek pandemi dönemini sporla geçiriyor
Sporda örnek isim Cihat Çağlayan
Advert

 

Körfezli Cihat Çağlayan; koronavirüs salgını döneminde kendisine ait evinin bir odasını spor salonu , bahçesinin bir alanını ise spor alanına çevirdi. Sporun, kendisi için bir yaşam felsefesi olduğunu vurgulayan Cihat Çağlayan; “Spor ve sportif etkinliklerle meşgul olan insan hem sağlıklı olur; kötü alışkanlıklardan uzak durur. Bu gün var olan kötü alışkanlıkların yok olması için geçlerin mutlak suretle bir spor alanına yönlendirilmesi gerekiyor. Hiç bir hakiki bir sporcu yoktur ki; güzel olanlarla meşgul olmasın. Spor demek çalışkanlık, zindelik, barış, sağlık, huzur, mutluluk demektir. İşte bu yüzden mutlu kalmak isteyenler sağlıklı olmak isteyenler; spor ile ilgilenmelidir" dedi. Anne ve babalara da büyük görev düştüğünü hatırlatan Cihat Çağlayan, mutlaka çocukların spora yönlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8745 TL 6.8471 TL
Euro
EURO
7.7556 TL 7.7246 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA