Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 23:50:31
Advert
Advert Advert
 

Genç hakem Zahide Yetiş’in konuğu oldu

Koronavirüs salgınından etkilenen ve iyileşen limiz kadın hakemlerinden Sevcan Özkar, sabah programlarından Zahide Yetiş’in konuğu oldu
Genç hakem Zahide Yetiş’in konuğu oldu
Advert

İlimiz genç kadın hakemlerinden  Sevcan Özkar geçirdiği koronavirüs rahatsızlığı sürecinde yaşadığı zorlukları Show TV’de katıldığı  Zahide Yetiş’in  programında anlattı. Genç hakem Sevcan Özkar “Sanıyorum ki gittiğim pazarda virüsü kaptım. Tir tir titriyordum, hastaneye gittiğimde sıtma iğnesi yaptılar ve yarım saat sonra titremem geçti. Çok şükür iyi bir tedavinin ardından sağlığıma kavuştum. Ancak ciğerlerimin ne kadar hasar aldığını bilmiyorum. Çalışmalarıma başladım ve sahalara dönmeyi, hakemlik yapmayı çok özledim” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA