Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 08.07.2020 SAAT 04:52:18
Advert
Advert Advert
 

Aranan 38 kişi uygulamaya takıldı

COVİD-19 Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde, alınan tedbirlerle uymayan 41 kişiye idari para cezası kesilirken, arandığı tespit edilen 38 kişi yakalandı.
Aranan 38 kişi uygulamaya takıldı
Advert

Abbas ÇAKAR - COVİD-19 Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde, 718 iş yeri denetlenirken 7 bin 534 şahıs sorgulandı.Yapılan kontrollerde karantina ihlali yapan 14, sokağa çıkma yasağına uymayan 9, sosyal mesafe kuralına uymayan 11 ve maske takmayan 7  kişiye olmak üzere toplam 41 şahsa idari para cezası uygulandı. Ayrıca çeşitli suçlardan aranan 38 aranan kişi yakalandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8745 TL 6.8471 TL
Euro
EURO
7.7556 TL 7.7246 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA