Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 03:01:39
Advert
Advert Advert
 

Geleceği yıkıyorsunuz

Gebze Metin Oktay Stadı’nın yıkım çalışmalarına tepkiler artıyor. KASKF yönetim kurulu üyesi Hüseyin Bat yaptığı açıklamada, “Benim geçmişimi yıkıyorsunuz, ama sizlerde geleceğinizi yıkıyorsunuz” dedi
Geleceği yıkıyorsunuz
Advert

 

BÜYÜK BİR HATA

KASKF yönetim kurulu üyesi Hüseyin Bat Gebze’de yıkımı devam eden Metin Oktay Stadı’nın sson durumu hakkında sosyal medyadan önemli bir açıklamada bulundu. Hüseyin Bat paylaşımında “Benim geçmişimi yıkıyorsunuz ama sizlerde geleceginizi yıkıyorsunuz.16 yaşında tanıştım yazı futbol sahasıyla bizim kuşaklar bilir yazı dedinmi Gebze’nin hangi semti oldugunu benden öncede benim dönemimde de benden sonrada binlerce topluma yararlı amatör spor ahlakıyla yetişmiş güzel insanların tarihini yıkıyorsunuz orada bulunan su sarnıcını Eskihisar Kalesi’ni hatta Çoban Mustafa Paşa Camisini yıkmak gibi büyük bir hata yapıyorsunuz. Yenisini yapmadan alternatif bir çözüm üretmeden spor camiasını üzerek amatör spor camiasını hiçe sayarak bu fedakar camianın Başkanlarını yöneticilerini antrönörlerini sporcularını ve seyircisi ile velilerini hiçe sayarak bu yıkımı yapıyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

 

SPOR KULÜPLERİ ÜZGÜN

Hüseyin Bat açıklamasının devamında “Devletine saygıdan amatör spor kulüpleri eylem yapmaz, hakaret etmez ama size hatırlatıyorum sporda siyaset yoktur fakat seçimle o koltuklara geldiğinizi sizlere hatırlatacak yapıda bilinçli insanlardır, yok saydığınız bu spor kulüpleri zamanı gelince bizde varız diye size hatırlatırlar. Spor alanlarını yıkarak çocuklarımızı sokaklardaki tehlikelerin kucağına atarak Gebze’ye hizmet ettiğinizi zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Yetkililere amatör spor sevdalısı olarak seleniyorum Metin Oktay Stadı’nı yıkarak sadece Gebze amatör spor kulüplerini degil Kocaeli’nin tüm ilçelerindeki tüm amatör spor kulüplerini üzüyorsunuz. Ne kadar çok spor tesisi yapılırsa o kadar az Hapishaneye ve Hastahaneye ihtiyaç olur. Bu sözüm yetkililerin kulağına küpe olsun” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA