Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 03:38:40
Advert
Advert Advert
 

Esnaf o cadde için akşam çalışma istedi

İzmit kent merkezinin en canlı noktalarından olan Alemdar ve Hürriyet Caddesi, bugün öğle saatleri itibariyle 2 ay boyunca trafiğe kapatıldı.
Esnaf o cadde için akşam çalışma istedi
Advert

Serkan ÜLDEŞ- İSU’nun başlattığı altyapı çalışması nedeniyle Alemdar Caddesi’nden geçiş yapan araçlar, D-100’e çıkış için İnönü Caddesi’ni takiben Acısu inişi veya Kız Meslek Lisesi yönünü kullanacaklar. Hürriyet Caddesi’nden gelen araçlar, Yenicuma kavşağından ileri devam etmeyecek, Abdurrahman Yüksel Caddesi’nden İnönü Caddesi’ne yönlendirilecek. Hürriyet Caddesi’nin bir kısmı 2-3 gün süreyle kapalı kalacak. Perşembe günü Yenicuma Kavşağından Hürriyet Caddesi’ne yine akış olacak. Kazı çalışmaları bugün saat 09.30 ile 10.00 arası başlayacak. Çalışmaların yaklaşık 1 ay kadar sürmesi bekleniyor ama sürenin sarkması da muhtemel. Çalışmayı Yazıcıoğlu İnşaat firması gerçekleştiriyor.

 

ÇALIŞMALARIN HIZLANDIRILMASINI İSTİYORUZ

 

İKM Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk,  dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Öztürk; “İzmit şehir merkezinin en canlı noktası olan Alemdar Caddesi bugün öğlen saatlerinde 2 aylık bir süre ile kapanıyor. Alt yapı çalışması nedeni ile kapatılacak. Esnaf arkadaşlarımızın yaşadığı ekonomik kriz ve pandemi dönemindeki 3 aylık süreç içindeki dükkanlarının kapalı olması daha fazla sıkıntı yaşamıştır. Kira, sigorta, vergi vb buna benzeri ödemelerini yapmakta zorlandığı bir dönemdir. Büyükşehir belediyemizin alt yapı ve üst yapıdaki yapacağı değişikliklerin en kısa sürede yapılması ve bu süreçte özellikle akşam saatleri içinde de çalışarak hızlandırılmasını rica ediyoruz.” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA