Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 01:50:50
Advert
Advert Advert
 

Geleneksel Mikav Yaz Okulları başlıyor!

Kuruculuğunu ve Başkanlığını 20. dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz'ın yaptığı Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) iştiraklerinden Kocaeli Özel Nadide Okullarının geleneksel olarak düzenlediği yaz etkinlikleri online olarak başlıyor.
Geleneksel Mikav Yaz Okulları başlıyor!
Advert

Kuruculuğunu ve Başkanlığını 20. dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz'ın yaptığı Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) iştiraklerinden Kocaeli Özel Nadide Okullarının her yıl düzenlediği yaz etkinlikleri başlıyor.

 

KAYIT YAPTIRMAK İÇİN 

 

Sınırlı sayıda kontenjanın olduğu yaz etkinlikleri hakkında Nadide Okullarından yapılan açıklama şöyle: "Öğrencilerimizin yaz döneminde eğlenirken öğrenmelerini esas alan anlayışı ile hizmet veren MİKAV YAZ OKULU bu yıl tamamen ücretsiz ve uzaktan eğitim şeklinde hizmet verecektir." denildi. Ayrıca, MİKAV bünyesinde hizmetlerini yürüten Nadide Eğitim Kurumları daha öncede Kocaeli özelinde yapılan spor müsabakalarında yüzme, okçuluk ve badminton dallarında birincilik derecelerine sahip olmuştu. Okul ayrıca başarılı özellikleriyle çeşitli sertifika ve ödüllere layık görülmüştü.

Kayıt yaptırmak için Nadide okullarının sosyal medya hesaplarına giderek bilgi alabilirisiniz.

İşte sosyal medya hesaplarının linkleri:

Facebook adresi: Nadide okulları

Twitter adresi: Nadide okulları

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA