Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 19:15:50
Advert
Advert
 

Pişmaniye meydanı için çalışmalar başladı

Büyükşehir Belediyesi, sözleşmeleri yenilenmeyen ve 2018 yılında yıkılan Halkevi meydanını Pişmaniyeciler Meydanı yapılması için çalışmalarına başladı
Pişmaniye meydanı için çalışmalar başladı
Advert

Boran KAYALAR - İzmit Halkevi meydanında bulunan pişmaniyecileri de kapsayan 28 dükkânın kira sözleşmeleri sona erdiği için 23 dükkânı yıkılmıştı. Geçtiğimiz Şubat ayında Büyükşehir Belediyesi Pişmaniye Meydanı için çalışmalara başlandığı duyurulurken bugün ilk adım olarak meydanın etrafı çevrildi. Koronavirüs nedeniyle çalışmaların ertelendiği öğrenilirken, yapılacak olan alanın toplam 2 bin 950 metrekare olacağı, 26 metrekare 5 adet dükkan, 9 metrekarelik 1 adet büfe ve 555 metrekarelik yeşil alan olacağı öğrenildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA