Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 01:21:41
Advert
Advert Advert
 

Çintimar Arena’yı inceledi

Kocaeli Başiskele bölgesinde yatırımcıların destekleriyle Olimpik cimnastik salonu inşa eden ilimizin cimnastik branşında lokomotif kulübü Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ı ve ekibini ağırladı
Çintimar Arena’yı inceledi
Advert

 

DETAYLI BİLGİ ALDI

Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ın ziyaret programında hazır bulunan  Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç’un yanı sıra İl Müdürü Çintimar’a, Ziya Ülhak Sarıgül ve Başiskele İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferhat Solakoğlu eşlik etti. Kocaeli’nde göreve başladığı günden beri cimnastik branşına büyük desteklerde bulunarak cimnastik branşının bugünlere gelmesini sağlayan Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar salonu ayrıntılı bir şekilde inceleyerek Kulüp Başkanı Tolga Havuç’tan detaylı bilgi aldı.

 

HAVUÇ, TEŞEKKÜR  ETTİ

Ziya Ülhak Sarıgül ve İlçe Müdürü Ferhat Solakoğlu ise tesisle alakalı sorular sorarak değerlendirmelerde bulundu. Ziyaret programının sonunda ise Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar liderliğinde yapılacak projeler ve çalışmalar görüşüldü. Kulüp Başkanı Tolga Havuç bugüne kadar cimnastik branşına ve Olimpiyat Yıldızları ailesine önemli desteklerde bulunan ve her türlü projeye bilgileriyle, donanımıyla ve tecrübeleriyle destek veren Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

HER ZAMAN DESTEK

Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar yapıtğı değerlendirmede spora ve sporcuya destek olan kurum ve kulüplere her zaman destek sağlanacağını ve bu anlamda ortak iş birlikteliği yapılabileceğini ifade etti. Çintimar, inşaatın bir an önce tamamlanması ve türk sporuna yaraşır, kulübümüzün isminde  yer aldığı gibi Olimpiyatlarda parlayacak yıldızların yetiştirmesi temennisinde bulundu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA