Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 02:11:08
Advert
Advert Advert
 

Spor Şube Müdürü Çoban oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürü olarak Barış Çoban atandı
Spor Şube Müdürü Çoban oldu
Advert

 

9 AYDIR KOLTUK BOŞTU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürü Ziyaülhak Sarıgül’ün Kocaeli İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne atanmasından sonra koltuğu boşalmış, yerine atanan Mehmet Güngör kısa bir süre sonra görevinden istifa etmişti. 9 aylık bir sürenin ardından yeni müdür belli oldu. Spor Şube Müdürlüğü görevine Barış Çoban getirildi.

 

BARIŞ ÇOBAN

Barış Çoban Kocaeli Üniversitesi BESYO mezunu. İstanbul Üniversitesinde işletme yüksek lisansı yapan Çoban, bir dönem Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalıştıktan sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde memur olarak atandı. Çoban ilimizde farkıl takımlarda antrenörlük görevlerinde bulundu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA