Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 00:55:42
Advert
Advert Advert
 

Türkkan: Gebze il omalı ancak...

Kentte tartışma konusu olan Gebze’nin il olma konusuna İYİ Parti’de katıldı. İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan; “Gebze il olma vasfını çoktan kazanmış bir ilçemizdir ancak Gebze’yi il yapacak vizyon ve feraset bu iktidarda yoktur.” ifadelerini kullandı.
Türkkan: Gebze il omalı ancak...
Advert

Serkan ÜLDEŞ- CHP Kocaeli Milletvekilleri Tahsin Tarhan ve Haydar Akar, Kocaeli'nin 382 bin nüfuslu Gebze ilçesinin il yapılması için kanun teklifi hazırlayarak, TBMM’ye sundu.  Kenet genelinde tartışma neden olan konuya İYİ Parti’de dahil oldu. İYİ Parti Grup başkan vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Gebze’nin il olması konusunda;  Gebze il olma vasfını çoktan kazanmış bir ilçemizdir ancak Gebze’yi il yapacak vizyon ve feraset bu iktidarda yoktur. Bunlar gitmeden de Gebze il olmaz. Biz iYi Parti olarak; önce bunları iktidardan gönderip, sonra da Gebze’yi il yapacağız. O şeref Gebze halkının ve İyi Parti’nin olacak, Gebze il olacak.”dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA