Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 00:45:34
Advert
Advert Advert
 

DEVA'nın il başkanı Perşembe açıklanacak

ALİ Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi'nde bir süredir il başkan adayının belirlenmesi sürecinde sona gelindi.
DEVA'nın il başkanı Perşembe açıklanacak
Advert

SAYI DÜŞÜRÜLDÜ

 

Partinin kurucular kurulunda yer alan İzmitli Ali Ufuk Yaşar'ın da yer aldığı komisyon tarafından belirlenen yaklaşık 10 kişilik isimle ilgili olarak genel merkezde son değerlendirmeler yapıldı. Genel başkan yardımcısı Nihat Ergün'ün de katıldığı son toplantıda aday listesinde sayının düşürüldüğü öğrenildi.

 

ATAMAYI BABACAN YAPACAK

 

Belirlenen isimler genel merkez yönetimi tarafından Ankara'ya davet edildi. Bu kişilerin son kez mülakata girecekleri, il başkanının ise perşembe günü açıklanacağı bildirildi. İl başkanı olarak belirlenecek ismin atama belgesini ise DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan takdim edecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA