Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 01:38:17
Advert
Advert Advert
 

AK Parti Gençlik Kolların'da mülakata heyecanı

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanlığı için il binasında 20’nin üzerinde partili ile görüşme gerçekleştirildi. Mülakat için Genel Merkezden Marmara bölge koordinatörü Mustafa Zengin ilimize geldi.
AK Parti Gençlik Kolların'da mülakata heyecanı
Advert

AK Parti Kocaeli Gençlik kolları İl başkanı Emre Kahraman görevi bırakmasının ardından gözler yeni il gençlik kolları başkanına çevrildi. Bu hafta Kocaeli il binasında gençlik kolları il başkanlığı için mülakat gerçekleştirildi. Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanlığı için mülakatı Gençlik Kolları MKYK üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Marmara bölge koordinatörü Mustafa Zengin gerçekleştirdi. Zengin, 20 civarında ismi il binasına çağırarak görüşme gerçekleştirdi. Önümüzde ki günlerde genel merkeze dört ismin çağrılması bekleniyor.

 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA