Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 00:24:16
Advert
Advert Advert
 

İçişleri Bakanlığı psikolojik baskı mı yapıyor?

Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilat Başkanı Süleyman Aydınlık, İçişleri Bakanlığı’nın üyelerini arayarak çalışmalarından memnun olmadıklarını sorduğunu iddia etti.
İçişleri Bakanlığı psikolojik baskı mı yapıyor?
Advert

PSİKOLOJİK BASKI UYGULANMAKTADIR

 

Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilat Başkanı Süleyman Aydınlık yaptığı açıklamada;“Kamuoyuna duyuru Gelecek Partisi teşkilat mensuplarına İçişleri Bakanlığı çalışmalarımızdan memnun musunuz sorusu sorularak psikolojik baskı uygulanmaktadır. Kamuoyunun takdirine. Neden Sağlık Bakanlığı değil, Neden Ekonomi Bakanlığı değil, Tarım Bakanlığı değil de İçişleri Bakanlığı. Mesela sizi de arayıp memnun musunuz diye sordular mı? Mesela Allah için doğruyu söyleyin. Ben 59 yaşında insanım şimdiye kadar nerde idiniz de şimdi soruyorsunuz düşünmek lazım” dedi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA