Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 19:28:39
Advert
Advert
 

'Görevden alınma yok'

İzmit Belediyesi Kültür Müdürü Dilekİzmit Kültür Müdürlüğüne o isim geldi görevden alındığı iddialarına cevap veren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,” Görevden alınma diye bir şey yok. Verimliliği arttırmak için müdürlüklerde değişim yapıyoruz” dedi
'Görevden alınma yok'
Advert

Boran KAYALAR - Geçtiğimiz Haziran ayında  İzmit Kültür Müdürlüğü görevine getirilen Dilek Alp’in görev yeri değişti.  Kamuoyunda görevden alındığı iddialarına cevap veren  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,” Görevden alınma diye bir şey yok. Bazı müdürlüklerimizin verimliliği arttırmak için değişim yapıyoruz.” dedi. Ayrıca Kültür Müdürlüğüne Ali İhsan Engür’ün göreve getirildiği öğrenildi.

 

İzmit Kültür Müdürlüğü görevine getirilen Dilek Alp’in görev yeri değişti

 

Kültür Müdürlüğüne Ali İhsan Engür göreve getirildi

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA