Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 19:43:41
Advert
Advert
 

Şampiyonluk nasıl kutlanacak?

TFF’nin 2. Lig ve 3. Liglerin sona erdirilmesi kararının ardından Kocaelispor’da gözler şampiyonluk kutlamasının olup olmayacağına çevrildi
Şampiyonluk nasıl kutlanacak?
Advert

Kocaelispor Başkanvekili Bekir Halefler, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun ile tribün lideri Haluk Bozo bir otelde buluştular. Yaklaşık bir saat süren toplantıda emniyet mensupları ve Büyükşehir personeli de yer aldı. Gizli yapılan toplantıda şampiyonluk kutlamasının Kocaeli Stadyumu’nda yapılması yönünde görüş alışverişinde bulunuldu. Kutlama için adreslerden birisi de Seka Park olarak öngörüldü. Ancak pandemi sürecinde Kocaeli Valiliği açık alandaki organizasyonla ilgili bir iznin alınıp alınmayacağı merak ediliyor. Toplantı yeri ve saati ile ilgili resmi açıklamanın kısa bir süre içinde duyurulması bekleniyor.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA