Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 07:53:35
Advert
 

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

DEVA Partisi teşkilatlanma sürecini hızlandırdı. Tek tek il başkanlarını açıklayan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanını açıkladı. İşte o isim…
DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu
Advert

Serkan ÜLDEŞ- Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) illerdeki teşkilatlanma çalışmaları devam ediyor.  DEVA Partisi’nin Genel başkanı Ali Babacan, kurulan 18 bölge komisyonunun parti il ve ilçe teşkilatlarında görev almak isteyenlerle ilgili değerlendirme çalışmaları yaptığını ifade etmişti. Bugün ise Kocaeli’nin il başkanı açıklandı.  Genel merkez yaptığı açıklamada; "Adem Koç'u tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Partimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.  

 

KURUCU LİSTEDE YER ALACAKLAR

 

Atama yetki belgesini Kurucu Genel Başkan Ali Babacan Adem Koç’a taktim etti. Öte yandan Koç ile birlikte Ankara’ya giden Zekeriya Özak, Adem Koç, Orhan Sarısüleyman, Av. Banu Bilgin, Marka Diş sahibi Semih Taşseven ise il kurucu heyetinde yer alması bekleniyor.

 

ADEM KOÇ KİMDİR?

 

DEVA Partisi Kocaeli Kurucu İl Başkanı Adem Koç, 1965 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Kocaeli’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde iki yıl okuduktan sonra aynı üniversitenin İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nden 1992 yılında mezun oldu. 1995 yılında Kocaeli’de kurduğu şirkette başlayan ticaret hayatına hâlen devam etmektedir. Siyasi hayatında, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı, İl Kurucu Heyet Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yerine getirmiştir. İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma ve İzmit Zihinsel Engelliler Beceri Geliştirme Derneği’nde Yöneticilik görevleri aldı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA