Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 08:03:06
Advert
 

Adem Koç’tan ilk açıklama

DEVA Partisi’nin Genel başkanı Ali Babacan tarafın Kocaeli İl Başkanı olan Adem Koç’tan ilk açıklama...
Adem Koç’tan ilk açıklama
Advert

Serkan ÜLDEŞ- Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babancan tarafından bugün Ankara’ya çağrılan  Zekeriya Özak, Adem Koç, Orhan Sarısüleyman, Av. Banu Bilgin, Marka Diş sahibi Semih Taşseven’i bugün Ankara’ya çağırmıştı. Genel merkez Kocaeli İl Başkanı olarak AK Parti eski il başkan yardımcısı Adem Koç’u belirledi.

 

TALEPLERİ KARŞILAYACAĞIZ

 

Gazetemize konuşan Adem Koç, “Kurucu il başkanlığı görevi genel merkez tarafından bana verildi. Kurucu heyet arkadaşlarımızla birlikte Kocaeli’de çalışıp DEVA Partisi’nin teşkilatlanmasını kuracağız. Heyetimizde benle gelen arkadaşlar kurucu il yönetiminde yer alacak. Bu arkadaşlarımızla birlikte Kocaeli’nin taleplerini karşılayacak bir çalışma yapacağız” ifadelerine yer verdi.  

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA