Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 11:57:00
Advert
 

Ali Babacan, Koç'u tebrik etti!

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı açıklandı. Atama yetki belgesini Kurucu Genel Başkan Ali Babacan, Adem Koç’a taktim ederek tebrik etti.
Ali Babacan, Koç'u tebrik etti!
Advert

AK Parti'den ayrılan Ali Babacan'ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) il başkanlarını açıklamaya başladı. Ali Babacan’ın kuruculuğu üstlendiği DEVA Partisi’nde bugün  Kocaeli İl Başkanı  açıklandı. Atama yetki belgesini Kurucu Genel Başkan Ali Babacan,  Adem Koç’a taktim ederek tebrik etti. Babacan, "DEVA Partisi Kocaeli Kurucu İl Başkanı Adem Koç’u tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Partimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.  

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA