Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 18:37:18
Advert
Advert
 

Ünlü yere baro ilan verdi

Çoklu baroya karşı savunma yürüyüşü gerçekleştiren Kocaeli Barosu seslerini duyurmaya çalışıyor. Bu kapsamda Kocaeli’nin ünlü duvarına reklam ilanı verdiler.
Ünlü yere baro ilan verdi
Advert

Türkiye çok baroyu tartışıyor. Çoklu baroya karşı sesini duyurmaya çalışan Kocaeli Barosu, her gün binlerce insanın gördüğü o reklam duvarına üzerinde bugün ilan çalışması yaptı. Kocaeli Barosunun bulunduğu dev duvara “Savunma susturulamaz” “Çoklu baroya hayır” yazılı ilan asıldı.

 

VAZGEÇMEYECEĞİZ

Sosyal medya hesabından çağrıda bulunan Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir; “Anlattık dinlemediniz. Başkentimize geldik, yürütmediniz. Adalet Komisyonuna almadınız, görüşmediniz. Basın yayınladı, ekranlarını kararttınız. Sosyal medyada göründük, kapatmaya kalktınız. Miting çağrısı yaptık, yasak koydunuz. HABERİNİZ OLSUN: VAZGEÇMEYECEĞİZ! #Vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA