Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 13:34:25
Advert
 

Sizler halkın sesisiniz, bizler de sizin sesiniz olacağız

CHP Kocaeli 12 ilçede başlattığı muhtarlık ve esnaf ziyaretleri için Körfez ilçesinde tüm gün boyunca saha çalışmalarını sürdürdü
 Sizler halkın sesisiniz, bizler de sizin sesiniz olacağız
Advert

Boran KAYALAR- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve il yönetim kurulu üyeleri 12 ilçede başlattığı muhtarlık ve esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Yıldızlı ve il yönetimi muhtarlık ziyaretlerine Körfez ilçesinde devam etti. CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Körfez Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Erkan Uygun ile beraber yapılan ziyaretlerde mahalle sakinlerinin sorunları masaya yatırıldı.

 

 

ATATÜRK’ÜN TARİHİ FOTOĞRAFLARI

 

CHP’li heyet Körfez’de Yeni Yalı Mahalle Muhtarı Metin Kaplan, Çamlıtepe Mahalle Muhtarı Mehmet Işık, Atalar Mahalle Muhtarı Fitnat Gündüz, Hacıosman Mahalle Muhtarı Sami Zorlu, Yavuz Sultan Selim Mahalle Muhtarı Aslı Ertik’i ziyaret ederek bölge halkının ilettiği talep ve sorunları yerinde dinledi. Başkan Yıldızlı tüm ziyaretlerde muhtarlara Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Kocaeli ziyaretlerinde çekilmiş tarihi fotoğrafları hediye etti.

 

 

SİZ HALKIN SESİSİNİZ BİZLER DE SİZİN

 

Başkan Yıldızlı, “Mahallelerimizdeki sorunları çözemezsek ülkemizdeki sorunları da çözemeyiz. 12 ilçedeki tüm muhtarlarımızı tek tek ilçe örgütlerimiz ile ziyaretlere başladık. Hiçbir mahalleyi ayırt etmeden, kimsenin siyasi görüşüne bakmadan tüm muhtarlarımızla koordineli bir şekilde çalışacak ve sorunların çözümü noktasında temas halinde olacağız. Sorunları çözeceğiz. Çözemediğimiz sorunların hepsini belediye meclislerinde gündeme taşıyacağız. Sizler halkın sesisiniz. Bizlerde sizin sesiniz olacağız” ifadelerini kullandı.

 

ESKİ BAŞKAN KAÇAR’A AHDE VEFA

 

Muhtarlık ve çevre esnafların ziyaretlerinin ardından CHP’liler saha çalışmalarını yürüttükleri bölgeye yakın muhitte ikamet eden geçmiş dönem Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve ailesini ziyaret etti. Ziyaretten ötürü büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Mehmet Kaçar, CHP Kocaeli İl Yönetimi ve CHP Körfez İlçe Yönetimi’ne teşekkürlerini iletti.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA