Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 07:41:18
Advert
 

Fırıncılar açıkladı; Ekmeğe zam var mı?

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı,” Bugün ve dün basında yer alan fırıncılar ekmeğe yüzde 40 zam olması gerektiği açıklaması gerçeği yansıtmamaktadır. Yıl sonuna kadar zam yapmayı düşünmüyoruz” dedi
Fırıncılar açıkladı; Ekmeğe zam var mı?
Advert

Boran KAYALAR- Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmek fiyatlarında yaşanabilecek artışa İlişkin açıklamalarda bulundu.  Kocaeli Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği binasında yapılan toplantıya Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve oda yönetimi katıldı.

 

YIL SONUNA KADAR ZAM YOK

 

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmek fiyatlarında yaşanabilecek artışa İlgili,”  Özellikle bugün ve dün basında yer alan ekmeğe yüzde 40 olacak açıklaması gerçeği yansıtmamaktadır.  Hiçbir yıl Federasyon olarak, ülke enflasyon üzerinde fiyat artışı olmamıştır. Yüzde 40 zam talebi ciddiyetten uzak bir taleptir.  Un fiyatlarında artış olmuştur doğrudur ancak her artış olduğu zamam zam yapacağız diye bir şey yok.  Buğdayda süme hastalığı iddiası’ da gerçeği yansıtmamaktadır.  Bu sene  buğday’ da verimli bir hasat bekliyoruz. Yaklaşık 21 milyon ton buğday bekleniyor. Bir şeyleri bahane ederek tekrar zam olacakmış demek son derece talihsiz bir açıklamadır.  Bu zam olayına biz zaten müsaade etmeyiz. Yıl sonuna kadar zam yapmayı düşünmüyoruz” dedi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA