Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 08:21:02
Advert
 

Halısahacılar: 4 aydır kapalıyız

Pandemi Sürecinde kapalı olan halısahaların işletmecileri il gençlik ve spor müdürü Muzaffer Çintimar ile görüştü. İşletmeciler halısahaların kısa süre içerisinde açılmasını talep ediyorlar
Halısahacılar:  4 aydır kapalıyız
Advert

Boran KAYALAR- Halı Saha Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Celal Çitçi ve federasyona üye halısaha işletmecileri İl Spor Müdürlüğüne giderek yaşadıkları zor sürecin sona ermesi talebinde bulundular. İşletmeciler önce valiliğe giderek Vali Seddar Yavuz ile görüşmek istedi fakat randevu almadıkları gerekçesiyle valiyle görüşemediler. Halısaha işletmecileri İl Gençlik ve Spor Müdürü Muzaffer Çintimar’a yönlendirildiler. Çintimar halısaha işletmecileriyle 42 Evler’de bulunan Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ndeki konferans salonunda görüştü, dertlerini dinledi. Halı saha işletmecileri hem valilikte hem de gençlik spor il müdürlüğünde sorunlarının çözümüne dair dilekçe verdiler.

 

ÇÖZÜM BULACAĞIZ

 

İşletmecilerle görüşen İl Gençlik ve Spor Müdürü Muzaffer Çintimar konuyu il sağlık müdürü ile görüşeceğini ve sorunların ortadan kaldırılması adına çalışacaklarının söyledi.  Sizin yaşadığınız sorun artık, bizim sorunumuzdur. Bugünden itibaren çözüm arayışı içerisinde olacağız. Kısa süre içerisinde sorunlarınızı çözeceğimize inanıyoruz” dedi

 

4 AYDIR KAPALIYIZ

 

Halısaha Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Celal Çitçi görüşme sonrası yaptığı açıklamada, “Pandemi sürecinde kapalı olan halısahalarımızın açılması için gerekli mercilerle görüştük.  Konu il pandemi kuruluna götürülecek. Biz halısahalarımızın yakın zamanda açılmasını istiyoruz. Konuyla ilgili olarak dilekçelerimizi sunduk. İl genelinde Belediye hariç özel işletmecilere ait 68 tane halısahamız var. İşletmeler 4 aydır kapalı, çalışanların ücreti, halısahaların kiraları gibi birçok gider kalemimiz var ama gelir yok. Futbolun beşiği halısahalardır. Halısahalarımızın açılmasını istiyoruz” ifadeleriyle sonlandırdı. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA