Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 07:54:58
Advert
 

Sakarya, Kocaeli’den yardım istedi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında patlama meydana geldi. Patlama sesi yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki kentin birçok noktasından duyuldu. Patlama Kocaeli'de hissedildi. Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Düzce ve Kocaeli'den yardım istedik.” dedi.
Sakarya, Kocaeli’den yardım istedi!
Advert

Serkan ÜLDEŞ- Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Vahim bir tablo var. Yaralılarımızı çıkarmaya çalışıyoruz. Hala patlamalar devam ediyor. Düzce ve Kocaeli'den yardım istedik, bütün ekiplerden yardım istiyoruz." ifadelerine yer verdi. 

 

YETER Kİ CAN KAYBI YAŞANMASIN

 

Sakarya'nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında patlama meydana geldi. Patlama sesi yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki kentin birçok noktasından duyuldu. Patlama Kocaeli'de hissedildi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “ Gerekirse tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Yeter ki can kaybı yaşanmasın” temennisinde bulundu.

 

SEFERBER OLACAĞIZ

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, “Komşumuz #Sakarya’nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamadan etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun. İtfaiye ekiplerimiz yangına müdahale etmek için bölgede. Gerekirse tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Yeter ki can kaybı yaşanmasın”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA