Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 18:59:13
Advert
Advert
 

Sporla yaşama devam

Başiskele Belediyesi’ne bağlı spor salonları ve gençlik merkezleri koronavirüs önlemleri alınarak tesislerini 6 Temmuz Pazartesi günüyeniden hizmete açıyor
Sporla yaşama devam
Advert

 

KAYIT YENİLEME

Koronavirüs vakasının Türkiye’de de görülmesinin ardından Başiskeleliler’in sağlığı için Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün talimatıyla Kovid-19 tedbirleri kapsamında kapatılan spor salonları, yeni yaşam tarzımız kontrollü sosyal hayat sürecinde belirli kurallar çerçevesinde yeniden açılıyor. Başiskele’nin birçok mahallesinde erkeklere ve kadınlara ayrı ayrı hizmet veren spor salonları ve gençlik merkezleri üyeleriyle buluşuyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun bir süre spor ve egzersizden uzak kalan Başiskeleliler yeniden spor salonlarında forma girmek için gün sayıyor. Başkan M. Yasin Özlü’nün talimatıyla 6 Temmuz Pazartesi günü yeniden hizmete açılacak spor salonlarında tüm hazırlıklar tamamlandı. Salgın sürecinde kapalı olan spor salonlarında temizlik, bakım ve onarımlar gerçekleştirildi. Spor salonlarının eksiklikleri giderildi. Dezenfekte çalışmaları da pazartesi gününe kadar tüm salonlarda tamamlanacak.  Kayıtlarını yeniden oluşturmak isteyen üyeler, 0262 310 13 36 numaralı telefondan ilgili müdürlük Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile iletişime geçerek ayrıntı bilgi edinebilecek.

 

SPORSUZ KALINMADI

Ülkemizde ilk Kovid-19 vakası çıktığından beri halk sağlığının korunması için yoğun bir çaba sarf ederek başarılı bir süreç yöneten Başiskele Belediyesi, spor ve gençlik merkezlerinde de işi sıkı tutacak. Koronavirüs ile mücadelede kapsamında üyelerin uyması gereken kuralları belirleyen Başiskele Belediyesi, üyelerin kurallara uyması konusunda çok titiz davranacak. Başiskele Belediyesi, yeni normalleşme süreciyle ve havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşların talepleri doğrultusunda spor ve egzersiz etkinliklerini açık havaya taşıdı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonlarla Başiskele Sahili’nde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak çocuklara ve kadınlara yönelik spor ve egzersiz etkinlikleri Haziran ayı başlarında yapılmaya başlanmıştı. Başiskele’nin dört bir tarafında Başiskele Belediyesi tarafından kadınlara ve erkeklere yönelikayrı ayrı açılan spor salonları ilçe halkına hizmet verecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA