Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 07:50:59
Advert
 

İYİ Partililer suç duyurusunda bulundu

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, dört ilçe başkanı ve il, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Küçükçekmece Belediye Meclisi Üyesi Hamza Gönenç'in sosyal medyada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında yaptığı paylaşım nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
İYİ Partililer suç duyurusunda bulundu
Advert

DÖRT İLÇE BAŞKANI YER ALDI

 

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Derince İlçe Başkanı Metin Savaş Sulu, Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel ve Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Küçükçekmece Belediye Meclisi Üyesi Hamza Gönenç'in sosyal medyada yaptığı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i hedef alan çirkin paylaşım nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

 

NE PKK NE DE FETÖ İLE HİÇBİR GÖBEK BAĞIMIZ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR 

 

Suç duyurusunun ardından açıklama yapan il başkanı Şanbaz Yıldız, “Bundan birkaç gün önce Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak ve ailesine yapılan çirkin ithamdan dolayı partimiz ve bizler tavrımızı net bir şekilde belirterek kınamada bulunduk. Bugün baktığımızda Sayın Akşener’e yapılan skandal paylaşımdan ötürü de aynı sağduyuyu beklediğimizi, bunun particilik ötesi bir durum olduğunu öncelikle belirtmek isterim.  Liderimiz Sayın Meral Akşener herkesin büyük saygı duyduğu devlet kademelerinde önemli görevlerde bulunan saygın bir kişidir. Türk siyasetinin yeni bir soluğa ihtiyaç duyduğu dönemde kurulan İYİ Parti’nin genel başkanı, liderimizdir. Benimle beraber 4 ilçe başkanım AK Parti’li meclis üyesi malum şahsa suç duyurusunda bulunurken diğer ilçe başkanlarımız da bulundukları ilçelerdeki savcılık makamlarına şikayet dilekçelerini iletmiştir. Bu paylaşımı yapan bırakın meclis üyemizi parti bünyemizde herhangi bir üyemiz yapmış olsa anında gerekli işlemleri başlatırdık. Bizim ne PKK ne de FETÖ ile hiçbir göbek bağımız söz konusu değildir. İYİ Parti hızla her geçen gün yükseliyor. Bunu ne bu çirkin ithamlar ne de yalnızca potoshopla bir araya getireceğiniz görseller gölgeleyemecektir.“ ifadelerinde bulundu. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA