Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 12:00:54
Advert
 

2020'in en güzel haberi Karamürsel'den geldi!

4 Temmuz Karamürsel'in kurtuluş günü için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım özel bir lansman düzenleyerek Karamürsel Gazozunu tanıttı. Yıldırım, düzenlediği lansman da alınacak her gazozun kız çocuklarına yardım kampanyası olarak aktarılacağını açıkladı.
2020'in en güzel haberi Karamürsel'den geldi!
Advert

Serkan ÜLDEŞ- 4 Temmuz Karamürsel'in kurtuluş günü için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım özel bir lansman düzenleyerek Karamürsel Gazozunu tanıttı. Lansmana Ak Parti Kocaeli Milletvekillerinden  İlyas Şeker,  Cemil Yaman, Emine Zeybek ve siyasi parti ilçe başkanlarıyla birlikte birçok vatandaş katıldı. 

 

KARAMÜRSEL'İN KURTULUŞU

Lansmanda açıklama yapan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım;  "4 Temmuz Karamürsel'in kurtuluşu, bugünü bize yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki bizim ülkemizde bir sürü hain var ve biz bunlara karşı her zaman gereken savaşı vereceğiz. Bugün burada bulunmanızın nedeni geçmişte olan ve bugün tamamen belediyemizin imkanları ile tekrardan bu değeri ortaya çıkaracağız. Bize soruyorlar bunun fabrikası nerede diye ama biz emin olun ki onu da yapacağız. Yeni bir ürünle yola çıkarıyoruz ve bu ürün Karamürsel'in markası olacak."

 

GELECEĞİN ANNELERİNE DESTEK


"Genç girişimcilerimizin ortaya koyduğu insanların hijyenine yardım ettiği. Koronavirüs sürecinde vatandaşa yardım ettiği bir cihazın lansmanı daha önceden yapmıştık ve şimdide Karamürsel gazozunu tanıtıyoruz. Bu yaptığımız proje de ise asıl meselesi bu yaptığımız yeni hizmetin tüm gelirini kız çocuklarımıza aktaracağız ve geleceğin annelerine destek olacağız. Karamürsel'de Karamürsel gazozu içeceğiz dedirtecegiz. Ben bazen bir şey söylediğim zaman bana çok iddialısınız diyorlar ama bir gün herkes Karamürsel gazozunu içecek"dedi.

 

SOSYAL MEDYAYA DİKKAT ÇEKTİ

 

Hazinesi ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi için sosyal medyada yapılan hakaretler için de açıklama yapan Yıldırım; "Günümüz medyası çok fena bir hala geldi. Bu sosyal medyayı doğru kullanmamız lazım. Karamürsel'de sosyal medyayı kullanan arkadaşların daha da dikkat etmesi gerekir." ifadelerine yer verdi.

 

MECLİSTE TANITACAĞIM 

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek ise yaptığı açıklamada; " Bugün Karamürsel'in kurtuluşu ve gazozu tanıtmak için buradayız ama biz asıl amacını şimdi öğrendik. Bir söz vardır ya zehir olsa içerim diye ama ben artık bunu kendi içeceğim olarak ve bunu mecliste tanıtacağım." AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman 50 koli gazoz alarak mecliste tanıtacağını açıkladı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA