Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 17:58:50
Advert
Advert
 

Necat Keskin’den Koç’a tam destek

AK Parti İzmit ilçe kurucu ilçe yöneticisi Necat Keskin, DEVA Parti Kcoaeli İl Başkanı olarak atanan Adem Koç’a tam destek vererek “Ak Parti 2002 2007 ruhunu kaybediyor. Öz evlatlarına hiç bir zaman sahip çıkılmadı” ifadelerine yer verdi.
Necat Keskin’den Koç’a tam destek
Advert

Serkan ÜLDEŞ- AK Parti İzmit ilçe kurucu ilçe yöneticisi Necat Keskin, Deva Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç’a tam destek vererek önemli bir açıklamaya yaptı. keskin;  “Ak Parti 2002 2007 ruhunu kaybediyor. Öz evlatlarına hiç bir zaman sahip çıkılmadı. Herkes kalkınmanın peşine düştü adaleti sağlamaya çalışanlarında değerleri bilinmedi olacağı bu işte. Adem kardeşim Deva partisi il başkanı oldu. Hayırlı olsun sevgili kardeşim Yolun acık olsun. ” dedi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA