Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 17:49:43
Advert
Advert
 

Özalay; Yeşil katliamını durdurun

Karamürsel’in Kızderbent Mahallemizde yapılması düşünülen beton santrali için Karamürsel Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Özalay’dan tepki geldi. Özalay; “Yeşil katliamını durdurun. Yeşili sökmeye değil dikmeye çalışın yok etmeye değil var etmeye çalışın. Çünkü kamunun asli görevlerinden biride budur.” dedi.
Özalay; Yeşil katliamını durdurun
Advert

ÇOCUKLAR ORADA Kİ GÖLDE YÜZERLER

 

Karamürsel’in Kızderbent Mahallemizde  yapılması düşünülen beton santraline Karamürsel Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Özalay’dan tepki geldi. Özalay;  “Dağlarında kızılcıkların ıhlamurların gürgenlerin kayınların meşelerin ve envai çeşit börtü böceğin olduğu yerdir Kocadere. Ortasından serin mi serin bir su akar. Çocuklar orada ki gölde yüzerler. Dağlarında keçiler koyunlar otlar. Dere kenarında piknikler geziler yapılmaktadır” dedi.

 

BETON SANTRALİ YAPACAKLAR

 

DSİ Bursa 1. bölge müdürlüğü  tarafından yapılması planlanan Karadere ve Kınalı barajları için malzeme ocakları kırma eleme tesisi ve hazır beton santrali projesinin Karamürsel ilçemiz Kızderbent Mahallemizde  yapılması düşünülmektedir.

 

BÖYLE BİR KAMU ANLAYIŞI OLAMAZ

 

Bu dağlar bu meralar elbette ortaktır  ancak özellikle bu yeşil alanlarmeralar bu ağaçlar tüm Kızderbent halkınındır. Bu güzelim yeşillik alanlar ve ağaçlar yok edilmek istenmektedir. Böyle bir kamu anlayışı olamaz. Bu sağlıklı bir anlayış değildir. Yeşili katletmektir halkını yok saymak demektir.

 

TAŞ OCAĞI NİYE KULLANILMIYOR

 

 

Üstelik açılmak istenen yere sadece birkaç km ileride  Bayındır Mahallesinde bulunan yüzde yüz kapasite ile çalışan taş ocağı niye kullanılmıyor insanın aklına ister istemez farklı sorular geliyor

 

YEŞİL KATLİAMINI DURDURUN

 

Bizler memleketimizin  iyileştirip güzelleştirilmesine karşı değil aksine kamu yararına yapılan her türlü hayırlı çalışmanın destekçisiyiz. Önerimiz yapılacak düzenleme için oldubittiden vazgeçip ağaçlar kesilmeden çevreyle doğayla barışık başka bir çözüm planlamasıdır. Her türlü makam gelip geçici verilmeye çalışılan zarar kalıcıdır. Yeşil katliamını durdurun. Yeşili sökmeye değil dikmeye çalışın yok etmeye değil var etmeye çalışın. Çünkü kamunun asli görevlerinden biride budur. Bizler Saadet Partililer olarak bu yanlışa dikkat çekerek Kızderbent mahallemizde açılacak olan bu ocağın yanlış olduğunu düşünüyor ve mahalle halkını bir ve diri olmaya davet ediyoruz. Bu mücadele sürecinde her türlü şartta hakka ve hukuka uygun olarak vatandaşlarımızın yanlarında olacağımızı belirtmek istiyorum.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA