Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:29:07
Advert
Advert
 

Dağa taşa kuran okudu! Fenomen oldu

Başiskele Yuvacık mevkiinde, dağlara taşlara kuran okurken çekilen videosu Youtube’de yayınlanan Hurdacı İbrahim Demirhan, kısa sürede adeta fenomen haline geldi.
Dağa taşa kuran okudu! Fenomen oldu
Advert

Abbas ÇAKAR - KOCAELİ Başiskele İlçesi Aşağı Yuvacık’ta ikamet eden ve ikinci el makine ile hurda alım satımı yapan İbrahim Demirhan, geçtiğimiz Mayıs ayında arkadaşları tarafından Youtube’da paylaşılan videosu ile adeta fenomen  oldu. Tam bir doğa hayranı ve motosiklet tutkunu olduğu öğrenilen Demirhan, Arkadaşları ile  Başiskele İlçesi Yuvacık Serindere mevkiinde dolaşırken verdikleri molada,  bir kayanın tepesine çıkarak okuduğu Kuran’ı Kerim ile kendisini dinleyenleri adeta büyüledi.  Bölgenin ses akustiği ve Demirhan’ın okuduğu süreler,  o esnada bölgede bulunan başka vatandaşlar tarafından görüntülendi. Bu görüntüler Youtube’da paylaşılınca, Demirhan adeta fenomen haline geldi.

 

DİNLENDİRİP HUZUR VERİYOR

Birçok beğeni ve yorum alan videoda yer alan kişinin aslında Hurdacılık yaptığı ve sık sık doğa gezilerine çıktığı öğrenildi. Demirhan’ın Kıraat dersleri aldığı ve ders aldığı hocasının isteği üzerine gittiği böyle ıssız yerlerde dağlara taşlara Kuran okuduğu öğrenildi. Demirhan, sonradan kendisinin de izlediği videosuna çok sayıda beğeni ve yorum geldiği,  yurtdışından bazı yabancıların, ‘ Ne okuduğunu bilmiyorum. Ancak hem sesi hem de okuduğu beni dinlendiriyor ve huzur veriyor’ gibi yorumlarda bulunduğunu ifade etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA