Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 06:00:54
Advert
Advert
 

Başhekim Güneş 2’nci şiir kitabını bitirdi

Darıca'da hizmet veren, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş, salgında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına ithaf ettiği ikinci şiir kitabını bitirdi
Başhekim Güneş 2’nci şiir kitabını bitirdi
Advert

Abbas ÇAKAR - Darıca'da hizmet veren, önce salgın döneminde yaşlı anne babalar ile akrabalarına sahip çıkmayanlara, daha sonra ise salgın nedeniyle alınan tedbirlere uymayanlara sosyal medyada gösterdiği tepkilerle gündeme gelen Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Güneş, bu defa kendisinin tamamladığı ve çok yakında raflarda yerini bulacağı ikinci şiir kitabı ile gündem oldu. Güneş’in “Yorgun Mısralar” adlı ikinci kitabının duyurusunu sosyal medya hesabından şu şekilde yaptı. “ikinci şiir kitabım İnşallah Liz Yayıncılık tarafından en kısa sürede raflarda yerini bulacak. 128 sayfa, yaklaşık 100 şiirle bu kitap tüm dünyayı kasıp kavuran Covid Pandemi’sinde hayatını kaybeden sağlık personellerine ithaf olunur”

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA