Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 18:47:58
Advert
Advert
 

İzmit Belediyesinden yabani ot mesaisi

İzmit Belediyesi ekipleri, Hacıhasan, Serdar ve Gündoğdu mahallelerinde, yol kenarlarında ve parklarda uzayan yabani otların temizliğini yaparak, yolları pırıl pırıl hale getirdi
İzmit Belediyesinden yabani ot mesaisi
Advert
İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, koronavirüse karşı dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürürken yabani otların biçim işlerine de hız kesmeden devam ediyor. Daha temiz bir İzmit için çalışmalarını sürdüren ekipler, Hacıhasan, Serdar ve Gündoğdu mahallelerindeki kaldırım kenarlarında, boş arazilerde ve parklarda biriken yabani otları temizledi.
 
 
 
PARK VE YOLLARDAKİ OTLAR TEMİZLENDİ
 
 
Ekipler, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte uzayan otların hem gündelik hayatı olumsuz etkilememesi hem de görüntü kirliliği oluşturmaması adına hummalı bir şekilde çalışıyor. Tüysüzler Parkı’nda mevsim normalinde uzayan otları biçen ekipler, parkı daha güzel görünüme kavuşturdu. Ekipler yine Hacıhadan, Serdar ve Gündoğdu mahallelerinde yol kenarlarında ve boş arazilerde biriken otların temizliğini yaparak, İzmit sokaklarını pırıl bir görünüme kavuşturuyor.
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA