Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 06:02:37
Advert
Advert
 

Adem Koç il binasının yerini açıkladı!

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, il binasını nereyi kiralayacaklarını açıkladı. Koç; “İl binasının mevkisi konusunda biz Ankara Yolu üzerinde yani D-100 üzerinde bir yeri kiralayarak il binamızı açmayı hedefliyoruz.” dedi
Adem Koç il binasının yerini açıkladı!
Advert

 

Serkan ÜLDEŞ- Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)  Genel başkanı Ali Babacan tarafından Kocaeli İl Başkanı olarak atanan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, atandıktan sonra hangi partiden tebrik için aradığını ve il binasının nereye kurulacağını açıkladı.

 

D-100 ÜZERİNDE İL BİNAMIZI AÇMAYI HEDEFLİYORUZ

İl binasının nereye kurulacağı konusunda açıklama yapan DEVA Partisi Kocaeli İl aşkanı Adem Koç,  “Biz kurucu heyet olarak kurucu ili hazırlayacağız. Bu süreçte de il binamızı tespit edeceğiz. Kurucu il yönetimimizde il binasını kararını verecek.  Biz tespit edip hazırlayacağız kurucu il yönetimimizde takdir ederlerse kabul edecektir. Böyle bir süreç izlemeye karar verdik ki herkes söz sahibi olsun. Süreç yeni başladı ve bende daha yeni geldim. Bildiğiniz üzere yeni açıklandık ama elimizden geldiğince hızlı bir şekilde hareket ediyoruz.  İl binasının mevkisi konusunda ise biz Ankara Yolu üzerinde yani D-100 üzerinde bir yeri kiralayarak il binamızı açmayı hedefliyoruz. Büyük ihtimalle de öyle olacak.”  ifadelerine yer verdi.

 

HEM AK PARTİ, HEM CHP, HEM MHP, HEM İYİ PARTİ’DEN

Sosyal medya üzerinden sürekli tebrik alan telefon ile tebrik edenler konusunda ise Koç; “Ben uzun yıllardır şehrin merkezinde ticaretle yapıyorum. Bir iş hayatım var, sosyal hayatım var, dernekçiliğim var ve siyaset yapıyorum.  İzmit merkez başta olmak üzere on iki ilçemizde siyaset yaptığımız, ticaret yaptığımız tüm kesimlerden ben her zaman iyi bir ilişki içerisinde oldum. Hem AK Parti, hem Cumhuriyet Halk Parti, hem Milliyetçi Hareket Partisi ve İYİ Parti’den ve birçok siyasi parti ve STK’lardan ben tebrik mesajı aldım ve hepsini seviyorum ve hepsi de sağ olsun beni seviyor. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. “ şeklide konuştu.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA