Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 09:23:36
Advert
Advert
 

Uzuner: Tam isabet

Gölcükspor teknik sorumlusu Ömer Faruk Uzuner liglerin oynanmaması hakkındaki görüşlerini belirttiği açıklamasında “Tam isabet oldu” dedi
Uzuner: Tam isabet
Advert

 

TAM İSABET OLDU

Gölcükspor teknik sorumlusu Ömer Faruk Uzuner  TFF'den verilen kararı değerlendirdi. Uzuner açıklamasında  “T.F.F tarafından 2. ve 3. liglerin oynanmaması kararı bizim açımızdan da çok iyi oldu . Hem covid 19, hem de sıcaklarla boğuşmak oldukça zor olacaktı. Daha önceki röportajlarımda da bu konu ile ilgili düşüncelerim oynanmaması yönündeydi. Tam isebet oldu'' dedi.

 

UZUNER TEŞEKKÜR ETTİ

Uzuner açıklamasının devamında ise  ''Sezon başından beri desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Ali Yıldırım Sezer’e, siyasi parti İlçe Başkanlarımıza, Sivil Toplum Örgütlerimize, Sayın Kulüp Başkanımız Hüseyin Çardak ve Yönetim kurulumuza,hizmet etmiş antrenörlerimize cefakar kulüp personeline, her koşulda ve şartta bizi yalnız bırakmayan büyük Gölcükspor ailesine taraftarlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım'' ifadelerine yer verdi .

 

YENİ SEZON ÖNCESİ

Uzuner  son olarak gelecek sezon ile ilgili değerlendirmesinde  ''Kararın TFF tarafından açıklanmasının ardından teknik ekip olarak futbolcular ile helalleşip vedalaştık. Önümüzdeki günlerde ligler ile alakalı gelişmeleri yakından takip edip, ona göre çalışmalarımıza  ve planlamalarımıza yön vereceğiz'' ifadelerini kullandı.  

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA