Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 06:37:27
Advert
Advert
 

Zeybek, Karamürsel Gazozu’nu TBMM’ye götürüyor

AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Karamürsel Gazozu’nu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde tanıtacağını açıkladı.
Zeybek, Karamürsel Gazozu’nu TBMM’ye götürüyor
Advert

 

“KIZ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ZEHİR OLSA İÇERİM”

 

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından ilçenin kurtuluş tarihi olan 4 Temmuz’da tanıtımını yaptığı Karamürsel Gazozu’nu çok beğendiğini belirten Zeybek, “Lezzeti ve güzel ilçemizin adını taşıyor olması dışında geliri ile kız çocuklarımızın okutulacak olması beni daha da heyecanlandırdı ve mutlu etti” dedi. Zeybek şöyle devam etti: “Karamürsel İlçemizin adını taşıyan Şeftalili Karamürsel Gazozu'nun Tanıtım Lansmanına katıldım. Hem tadı hem de satışından elde edilecek gelirin kız çocuklarımızın eğitiminde kullanılacak olması ayrı bir güzel. Bu amaçla kullanılacak olduktan sonra zehir olsa içerim. Ama lezzeti de çok güzel olan Karamürsel Gazozu benim tek içeceğim oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İlk etapta 50 koli alıp, Meclis’te milletvekili arkadaşlarıma tanıtıp, destek isteyeceğim”.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA