Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 08:51:09
Advert
 

AK Parti İzmit, dört koldan sahada

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, ilçe yöneticileri ile meclis üyeleri teşkilat çalışmaları kapsamında İzmit’i karış karış geziyor. Güney, mahallelerde vefa ziyaretleri yaparken, yöneticiler esnafa dezenfektan dağıtarak sorunları dinliyor.
AK Parti İzmit, dört koldan sahada
Advert

 

SÜREKLİ SAHA ÇALIŞMASI VAR

 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, vefa ziyaretleri kapsamında Alikahya Fatih Mahallesi ile Tüysüzleri ziyaret ederken, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri Terzibayırı, Tavşantepe, Yahya Kaptan, Alikahya Karadenizliler, Turgut, Yenidoğan, Serdar ve Yeşilova mahallelerindeydi. Başkan Güney’e ziyaretlerinde bölge yöneticileri ile mahalle başkanları da eşlik etti. İlçe Başkan Yardımcıları Av.Selim Ordu, İsmail Özdemir, Ertuğrul Yavuz, Yusuf Taşer, yöneticiler Muzaffer Kurt, Ferit Er, Önder Karakaş, Meclis Üyeşeri Şener İnce, Mehmet Çetin, Erkan Aksoy ve Vedat Yoldaş ile mahalle başkanları ise Güney’in geçen hafta başlattığı kıraathanelere dezenfektan ve Türk Bayrağı dağıtım programına devam etti. Güney, mahalle toplantıları başta olmak üzere yaz aylarında teşkilat çalışmalarını aksatmadan devam ettireceklerini belirterek, “Bizler milletimizle bir arada olmayı seviyoruz. Sürekli sahadayız. Yaptığımız her işi onlarla paylaşıp, partimizin misyonu ve hedeflerini anlatıyoruz. Çok fazla bilgi kirliliğinin yaratıldığı bu ortamda en doğrusu bire bir iletişim olduğunu görüyoruz. Böylelikle hiçbir meselenin manipüle edilme şansı bulunmuyor. AK Parti olarak her mahallede teşkilatlanmamız mevcut olduğundan çalışmalarımız büyük bir hızla ve koordineli şekilde gerçekleşiyor. Sağlık kurallarına uyarak aynı şekilde çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA