Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 13:29:47
Advert
 

Çaldıkları köpeği geri sattılar

2 Haziran Salı günü kaybolan köpeğini bulmak için broşür dağıtan ve bulana ödül vereceğini açıklayan Emre Altıay, kaybolan köpeğini çalanların para karşılığı ona sattıklarını iddia etti.
Çaldıkları köpeği geri sattılar
Advert

Serkan ÜLDEŞ- Olay; 2 Haziran Salı günü Gebze Belediyesi’nin önünde meydana geldi.  Köpeğini  tasmasız dolaştırmak için dışarı çıkaran Emre Altıay, bir süre sonra köpeğini  ortadan kaybolduğunu fark etti. Köpeğini bulmak için uğraşan genç, broşür basarak köpeğinin bulan kişiye ödül vereceğini açıkladı. 22 gün sonra Gebze Şifa Mahallesi’nde bazı gençler kendisini telefon ile arayarak köpeğini bulduklarını ve ödülün ne kadar olduğunu söyleyerek pazarlık yaptılar. 750 TL karşılığı Altıay’a köpeğini geri sattılar.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA