Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 09:57:47
Advert
Advert
 

Karaosmanoğlu’ndan Zekeriya Özak açıklaması

Kocaeli Büyükşehir Belediye eski başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kedisine yaklaşık 7 yıl başkan vekilliği yapan AK Parti’den ayrılarak DEVA Partisi Kocaeli İl teşkilatlarında kurucu üyeler arasında yeri alan Zekeriya Özak hakkında ilk kez Demokrat Kocaeli Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.
Karaosmanoğlu’ndan Zekeriya Özak açıklaması
Advert

Serkan ÜLDEŞ- KOCAELİ Büyükşehir Belediye eski başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun 9 yıl başkan vekilliğini yapan ve son 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı olan Zekeriya Özak, AK Parti ile yollarını ayırarak Demokrasi ve Atılım Partisi’ni (DEVA) kuran Ali Babacan’ın Kocaeli il teşkilatından kurucu üye olarak yerini aldı.  

 

7 YIL BAŞKAN VEKİLLİĞİ

 

Zekeriya Özak, AK Partinin Kocaeli İl Teşkilatı’nın kuruluşunda aktif olarak görev alarak, 2003 yılında İl Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi seçildi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde İzmit Belediyesi ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliğine tekrar seçildi. 7 yıl Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyon Başkanlığı görevini yürüttü.

 

KURUCU HEYETTE YER ALDI

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski başkan vekili Özak ve beraberindekiler, DEVA Partisi’nin il ve ilçe teşkilatlarını oluşturacak. Geçtiğimiz Perşembe günü, Adem Koç, Av. Banu Bilgin, Orhan Sarısüleyman ve Semih Taşveren ile birlikte Ankara’ya çağrılan Özak’a Kocaeli’de il kurucu heyetine katılma görevi verildi. İl Başkanı olarak seçilen Adem Koç, teşkilatlanma sürecini Av. Banu Bilgin, Orhan Sarısüleyman, Semih Taşveren ve Zekeriya Özak ile birlikte sürdürecek.

 

BENİM YORUMUM BUDUR

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye eski başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kendisine 7 yıl başkan vekilliği yapan Özak hakkında şu ifadelere yer verdi; "Sevdiğim bir arkadaşım, beraber on beş yıl görev yaptık. Kocaeli’ye 15 yıl hizmet verdik, iyi bir hizmet verdik. Benim yorumum sadece budur"

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA