Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 12:41:44
Advert
 

Cebeci’nin imar planı meclisten geçti

Cebeci Mahallesi’nin imar plan değişikliği ve tadilatları Kandıra Belediye Meclisi’nde onaylandı
Cebeci’nin imar planı meclisten geçti
Advert

KANDIRA Belediye Meclisi'nin temmuz ayı oturumu, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan başkanlığında 7 gündem maddesi ile toplandı. Meclisin birinci ve ikinci gündem maddelerinde Haziran ayı oturumunda görüşülerek İmar Komisyonu’na havale edilen Cebeci Mahallesi’nin uygulama imar planı tadilatı ve imar plan değişikliği, komisyondan geldiği şekliyle onaylanarak kabul edildi.

 

MECLİSTE OY BİRLİĞİ

Üçüncü gündem maddesinde Kandıra Belediyesi C9 sınıfı norm kadro düzenlenmesi plan ve bütçe komisyonundan geldiği şekliyle onaylandı. Dördüncü gündem maddesinde Sarıahmetler, Sepetçi ve Duraçalı mahallelerine bilirkişi seçimi gerçekleşti ve meclise sunulan isimler oy birliğiyle kabul edildi. Gündeme ilave edilen diğer maddelerde T cetveline araç ilave edilmesi, çöp toplama kamyonunun hibe olarak kabul edilmesi ve kazıcı yükleyici aracın hibe olarak kabul edilmesi oy birliği ile meclisten geçti. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA