Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 13:00:27
Advert
 

Trafik ışıkları PKK rengi onları da değişelim

İzmit Ömerağa Mahallesi Cemil Karakadılar Caddesi’nin gökkuşağı gibi rengarenk olan kaldırım taşları bir kişi tarafından baştan aşağı siyaha boyandı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, yapılan olayı eleştirdi.
Trafik ışıkları PKK rengi onları da değişelim
Advert

KONUYU ELEŞTİRDİ

 

İzmit Ömerağa Mahallesi Cemil Karakadılar Caddesi’nin gökkuşağı gibi rengarenk olan kaldırım taşları işgüzar birisi tarafından baştan aşağı siyaha boyandı. Vatandaşın ve esnafın da tepkisini çeken olay sonrası, belediye ekipleri taşları yine birbirinden farklı renklerle boyayıp eski haline getirdi. LGBT-i renklerini andırdığı için siyah renge boyandığını iddia edilmişti. Bugün yapılan İzmit Belediyesi’nde konu gündeme geldi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet konuyu eleştirdi.  

 

LGBTİ RENKLERİNE BOYANDI

 

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i eleştirerek, “Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, tramvay yolunu yeşil siyah yaparak Kocaelispor sevgisini bir kez daha göstermiştir. İzmit’te bazı sokaklar ise LGBTİ renklerine boyandı. Bu renkler İzmit esnafına yakışmıyor. İzmit sokakları bu renkleri hak etmiyor. Fatma Kaplan Hürriyet’i uyarıyoruz: İzmitimizi yeşil siyah yapalım. Bu tür renkleri başka yerde kullansınlar” ifadelerini kullandı.

 

 

TRAFİK IŞIKLARI DA PKK TERÖR ÖRGÜTÜ RENGİ

 

Bugün gerçekleştirilen İzmit Belediye meclisinde konuyu eleştiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; “Birisi gidip iş güzarlık yapmış. Biz orayı Vatandaşın talebi ile renklendirdik. Ayrıca biz orayı ilk geldiğimiz zaman yaptık ve üzerinden neredeyse bir yıl geçti.  LGBTİ renkleri diye tepki göstermişler. Biz o düşünceyle boyamadık. Trafik ışıkları da PKK terör örgütü rengi. Onları neden kaldırmıyoruz.” dedi

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA