Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 11:58:55
Advert
 

Karamürsel’de kiracılara müjde

Karamürsel Belediyesi, pandemi nedeniyle iş yerini kapatmak zorunda kalan kiracılarından 4 aylık kirayı almayacak
Karamürsel’de kiracılara müjde
Advert

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım başkanlığında bir araya gelen Karamürsel Belediye Meclisi bugün gerçekleştirdiği toplantıda önemli bir karar aldı. Karamürsel Belediyesi’nin kiracılarını ilgilendiren bu karar, sevinçle karşılandı. Belediyenin kiracıları kendilerini rahatlatan bu karardan ötürü başta belediye başkanı İsmail Yıldırım olmak üzere tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

 

4 AY BOYUNCA

Karamürsel Belediye Meclisi, COVID-19 ile mücadele kapsamında iş yerlerini kapatmak zorunda kalan kiracılarından nisan ayından başlayarak temmuz da dahil olmak üzere 4 aylık kira bedelinin alınmamasını kararlaştırdı. Öte yandan iş yerlerini kapatmak zorunda kalmasalar da iş yapamayan kiracılar için de encümene yetki verildi. Belediye encümeni yapacağı çalışmayla nisan-temmuz arası 4 ay boyunca iş yapamayan kiracıları tespit edecek, bu kişilerden kira alınmayacak.

 

GAZOZ İKRAMI

Karamürsel Belediye Meclisi üyeleri toplantı sonrasında Karamürsel Gazozu içerek serinledi. Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde çok ses getiren bir lansmanla piyasaya sürülen Karamürsel Gazozu’nun tadına bir kez daha bakan meclis üyeleri, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizden birini daha canlandırdığı için başkan Yıldırım’a teşekkür etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA