Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 12:30:58
Advert
 

MHP İzmit Belediyesi meclis grubuna Türeyen'den ziyaret

31 Mart seçimlerinden bu yana, İzmit Belediyesi Meclisinde görev yapan ve etkili çalışmaları ve soru önergeleri ile ses getiren MHP grubunu, 07.07.2020 tarihli oturum öncesi MHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı ve MHP İzmit Belediyesi başkan adayı Av. Semih Türeyen ziyaret etti.
MHP İzmit Belediyesi meclis grubuna Türeyen'den ziyaret
Advert

1 Mart seçimlerinden bu yana, İzmit Belediyesi Meclisinde görev yapan ve etkili çalışmaları ve soru önergeleri ile ses getiren MHP grubunu, 07.07.2020 tarihli oturum öncesi MHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı MHP İzmit Belediyesi başkan adayı Av. Semih Türeyen ziyaret etti. Meclis üyeleri M. İlker Kazan ve Engin Duymaz, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek "ilçe başkanlığımızın ve yönetim kurulumuzun destekleri çalışmalarımızda bizi daha güçlü ve başarılı kılıyor" dedi.

 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA